forex trading logonowofundland.pl

Jak to z Marysią było?;-)
Wpisany przez Agnieszka Kublik   
poniedziałek, 10 sierpnia 2009 15:02

DSC_5470 Jak to z Marysią było każdy się zastanawia ... Piękny niuf a właściwie Niufka ,została zgłoszona do adopcji.

DSC_5472 Marysia ;)))

Historia smutna bo pies mieszkał w domu gdzie były inne psy ale nie był tak kochany. Mary bo tak się nazywała nie miała nawet swojej obroży a smycz była krótka i służyła za obroże i smycz jednocześnie.

Staranie o znalezieniu domu dla Mary rozpoczęła Agnieszka nasz spec od wynajdywania domów dla naszych podopiecznych.  Kiedy pojechała odebrać Mery (Marysie) właścicielka nawet się nie pożegnała z psem.

Dom został znaleziony u ludzi którzy maja już naszego jednego adoptowanego niufa . Pani Lidka mieszka w Konstancinie pod Warszawą .

Adopcja była obarczona jakim fatum na psujące się auta ... Agnieszka ledwo dojechała do Częstochowy gdzie już czekał transport w postaci auta "Dłubałów" ale 70 kilometrów dalej  i to auto odmówiło posłuszeństwa. Trzeba było wracać do Częstochowy na Lawecie  po auto Agnieszki .  Asia Dłubała jechała w Aucie na leżąco na lawecie bo nie wolno przewozić ludzi , ale Pan był na tyle uprzejmy ze na wieść o naszym dobrym czynie zgodził się kiedy tylko Asia nie wychyli nosa z auta ..;-)

DSC_5473 Czyż nie widać jaka jest szczęśliwa ;-))

DSC_5476 DSC_5481 Nowi Właściciele;-)))

Spotkaliśmy się po drodze jakieś 160 km od Warszawy gdzie Marysia przywitała nas radością i chyba wdzięcznością zabraliśmy ja z tego domu . Dzielnie zniosła kolejna podróż nieznanym samochodem . Tak wiec z przygodami ale szczęśliwie zakończonymi bez start w ludziach ale strata w samochodach (złośliwość rzeczy martwych) zakończył się sukcesem nasz kolejna Adopcja .....

Podziękowanie dla Agnieszki Wróblewskiej ,Joanny i Arka Dłubałów i Pani Lidki która zapewniła dom Marysi ....

Irenka Kamińska z racji ze mieszka blisko postara się odwiedzić Marysie - może dowiemy się ja znosi nowe otoczenie ?

 

pozdrawiam

Kublikowa

Poprawiony: niedziela, 03 października 2010 11:48